Quote Originally Posted by Roxyluvsme13
Someone told me that it's actually more expensive to feed Raw.. I said no, and they said I was feeding it wrong..? I'm just following everything you all said. :/
It depends on the individual. For a while I was spending way more on raw (the food itself. I was still saving on vet bills!) Now that I can buy in bulk, it costs me a little over a dollar a day to feed two dogs. I also like to buy the more expensive things like elk, venison, llama, buffalo, rabbit, and such though.