I thought of you all on Friday. I bought a 20 pound bag of Iams Lamb and Rice at the Jewel Food Store because it was $3.00 off. I had just bought a 20 lb. bag a week or so ago and store it in these plastic pails. It takes awhile for us to go through the 20 lbs and the pails are all full but I couldn't resist that $3.00 off. Plus buying it at the Jewel is even cheaper than PetsMart.
Bookmarks