My son drinks a ton of milk, so I just started keeping track of how much he uses. We use 2 to 2 1/2 gallons a week! At $4.00-$5.00 a gallon, that's $8.00-$10.00 a week, $32.00-$40.00 a month!!!I need to buy a cow!
My son drinks a ton of milk, so I just started keeping track of how much he uses. We use 2 to 2 1/2 gallons a week! At $4.00-$5.00 a gallon, that's $8.00-$10.00 a week, $32.00-$40.00 a month!!!I need to buy a cow!
![]()
Thank you Wolfie!
Copyright © 2001-2013 Pet of the Day.com
Bookmarks