Results 1 to 12 of 12

Thread: how much $$

Hybrid View

  1. #1
    Yeah, they're regular sized bales. We get costal for $6 per bale and alfalfa for $12. Most hay here is brought in from out of state, which I'm sure is why it's more expensive.
    - Kari
    skin kids- Nathan, Topher, & Lilla


  2. #2
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    USA
    Posts
    1,724
    wow, I'd love to have one though. I knew it was a lot of stuff that had to be kept done for the horse cause when my dad was little they use to have horses. I just didn't know how much $$ it all is. I don't have that much! Maybe someday I'll get rich and be able to get one!!!! My neighbors have donkeys...I like going to the end of their pasture...I'll call the donkeys and they'll come running and let me feed them and pet them. They're precious
    *Some people come into your life and quickly go, but some leave footprints on your heart and you are never the same*
    *We only fall so we can learn to pick ourselves back up*
    *Life is not measured by the amount of breaths we take but by those that take our breath away*
    *Life is made of millions of moments, but we live only one of these at a time. As we begin to change this moment we begin to change our lives*

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Copyright © 2001-2013 Pet of the Day.com