Nice, I'm red on that map. I saw $4.24 yesterday. Right now it costs $10 to get to the barn and back. Once it hits $15 or so a trip I'm going to have to stop cleaning my barn and just start paying for my lessons.
Nice, I'm red on that map. I saw $4.24 yesterday. Right now it costs $10 to get to the barn and back. Once it hits $15 or so a trip I'm going to have to stop cleaning my barn and just start paying for my lessons.
Niño & Eliza
Copyright © 2001-2013 Pet of the Day.com
Bookmarks