The point to this thread was to make sure I wasn't paying $25 a bag for something that's as bad as Alpo or Kibbles and Bits. I didn't want tempers to flare.
I don't want to have to switch foods over and over trying to find something they like and that's good for them. Let's face it, they'll eat just about anything () but it's up to me to find something that's really good for them.
Bookmarks