Thanks guys! ^_^

Okay, sounds like premade is quite a bit more expensive, but still, $40 a month is a lot less than I had figured (I thought like $80-$90/month).

And wow, $5 for a 10 pound bag, that sounds great! I think that'd last Daphne 10 days then... so $15 a month, plus some other meats and veggies. Sounds pretty good.