![]()
No not quite $30.00 !! I buy the vegetable medley for 2 for $4.00 and that is good for a week and then I buy a separate bag of carrots, some parsley, and a couple of pieces of fruit. Maybe $10.00 a week.
![]()
![]()
![]()
No not quite $30.00 !! I buy the vegetable medley for 2 for $4.00 and that is good for a week and then I buy a separate bag of carrots, some parsley, and a couple of pieces of fruit. Maybe $10.00 a week.
![]()
![]()
Copyright © 2001-2013 Pet of the Day.com
Bookmarks