Originally Posted by Bonny $1.10 a lb for dry dog food that has lamb meal, & rice Baxter & Missy eat a lot less of it & leave less in the line of dog piles out doors. WOW, that's a very good price for high quality Dog Food, I'm used to paying at least $4+ lb. Given that I leave food out for my 4 guys 24/7, I've always encouraged them to eat more, I could care less about how many "piles" they make
Sneakers, Becca, Ichabod & NA'vi Dogs know that you love them, whether you own them or not If you’re not watching FREE TV, you should be !
Forum Rules
Copyright © 2001-2013 Pet of the Day.com
Bookmarks