Here's what I bought today:
For some of the pets:
5 cans of Pro Plan dog food(they were on sale)
12 large crickets
1 tub of mealworms
a box of Blue Dog Bakery molasses and peanut butter dog biscuits
a package of beef dog training treats
For the kids back to school supplies:
Watercolors
6 pink pearl erasers
And for myself I bought an electric pencil sharpener, so I don't have to sharpen 60 pencils with a manual sharpener. It was absolutely worth the $15.00.![]()
Bookmarks