Quote Originally Posted by Suki Wingy
I was just wondering if the barns around me are all just outrageously expensive or if they are all that expensive. What is that average board per month at barns around you? The place I take lessons at is $800 a month!
I'm not sure..lessons were around 200 a month and board is over 300 a month (I don't think that includes vetting or farrier!)