I was just wondering if the barns around me are all just outrageously expensive or if they are all that expensive. What is that average board per month at barns around you? The place I take lessons at is $800 a month!![]()
I was just wondering if the barns around me are all just outrageously expensive or if they are all that expensive. What is that average board per month at barns around you? The place I take lessons at is $800 a month!![]()
Niņo & Eliza
Copyright © 2001-2013 Pet of the Day.com
Bookmarks