I duno..I spend a lot of money on just food, vet bills and toys!! I don't know exactly what was most expensive..when it comes to them I don't think so much of the price (but regret it later when I have no money :o) Josie's training costs me the most though probably ;) We also go 2 fenced in yards for them. One at our old place, and another at the newer place we moved to (we built both of them on our own..phew)
They're too damn expensive!